TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ
2016-2017 FUTBOL SEZONU 1.AMATÖR LİG
1- 2 - DEVRE FİKSTÜRÜ
KARŞILAŞAN TAKIMLAR TARİH SAAT GÜN OYNAYACAĞI SAHA
1-HAFTA
19 MAYISSPOR-HASANKEYF DİCLE 15.10.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR-AYDINKONAK 15.10.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR-TÜPRAŞSPOR 15.10.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR - TEİAŞ GENÇLİK 16.10.2016 11.00 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ-GENÇLERBİRLİĞİ 16.10.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 1.NOLU SAHA
KOZLUK GENÇLİK-GÜNEŞSPOR 16.10.2016 13.00 PAZAR KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
ÜNİVERSİTESPOR-BAY
2.HAFTA
AYDINKONAK- BIÇAKÇI KÖYÜ 22.10.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
HASANKEYF DİCLE- ÜNİVERSİTESPOR 22.10.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR-19 MAYISSPOR 22.10.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ- YEŞİLTEPESPOR 23.10.2016 10.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TÜPRAŞSPOR- KOZLUK GENÇLİK 23.10.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TEİAŞ GENÇLİK- GERÇÜŞ BAĞLAR 23.10.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR-BAY
3.HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR-GÜNEŞSPOR 29.10.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR- AYDINKONAK 29.10.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ- TEİAŞ GENÇLİK 29.10.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
19 MAYISSPOR- TÜPRAŞSPOR 30.10.2016 10.00 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR- SAĞLIKSPOR 30.10.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 1.NOLU SAHA
KOZLUK GENÇLİK- GENÇLERBİRLİĞİ 30.10.2016 13.00 PAZAR KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
HASANKEYF DİCLE-BAY
4.HAFTA
TÜPRAŞSPOR- ÜNİVERSİTESPOR 05.11.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TEİAŞ GENÇLİK- YEŞİLTEPESPOR 05.11.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK- KOZLUK GENÇLİK 05.11.2016 10.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ 06.11.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ-19 MAYISSPOR 06.11.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR- HASANKEYF DİCLE 06.11.2016 13.00 PAZAR BEŞİRİ İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR-BAY
5.HAFTA
BIÇAKÇI KÖYÜ- GERÇÜŞ BAĞLAR 12.11.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
ÜNİVERSİTESPOR- GENÇLERBİRLİĞİ 12.11.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
HASANKEYF DİCLE- TÜPRAŞSPOR 12.11.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR- SAĞLIKSPOR 13.11.2016 10.00 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
19 MAYISSPOR- AYDINKONAK 13.11.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 1.NOLU SAHA
KOZLUK GENÇLİK- TEİAŞ GENÇLİK 13.11.2016 13.00 PAZAR KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
GÜNEŞSPOR-BAY
6.HAFTA
GENÇLERBİRLİĞİ- HASANKEYF DİCLE 16.11.2016 10.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR- YEŞİLTEPESPOR 16.11.2016 12.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR- KOZLUK GENÇLİK 16.11.2016 14.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TÜPRAŞSPOR-GÜNEŞSPOR 17.11.2016 10.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TEİAŞ GENÇLİK-19 MAYISSPOR 17.11.2016 12.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK- ÜNİVERSİTESPOR 17.11.2016 14.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ-BAY
7.HAFTA
YEŞİLTEPESPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ 22.11.2016 12.30 SALI 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
HASANKEYF DİCLE-AYDINKONAK 22.11.2016 14.30 SALI 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
19 MAYISSPOR-SAĞLIKSPOR 22.11.2016 12.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
ÜNİVERSİTESPOR- TEİAŞ GENÇLİK 23.11.2016 14.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ 23.11.2016 13.00 ÇARŞAMBA BEŞİRİ İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
KOZLUK GENÇLİK- GERÇÜŞ BAĞLAR 23.11.2016 13.00 ÇARŞAMBA KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
TÜPRAŞSPOR-BAY
8.HAFTA
TEİAŞ GENÇLİK- HASANKEYF DİCLE 26.11.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ- TÜPRAŞSPOR 26.11.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK- GÜNEŞSPOR 26.11.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR-19 MAYISSPOR 27.11.2016 10.00 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ- KOZLUK GENÇLİK 27.11.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 1.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR-ÜNİVERSİTESPOR 27.11.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 1.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR-BAY
9.HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR- GERÇÜŞ BAĞLAR 03.12.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
HASANKEYF DİCLE- SAĞLIKSPOR 03.12.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TÜPRAŞSPOR- AYDINKONAK 03.12.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
19 MAYISSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ 04.12.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR- TEİAŞ GENÇLİK 04.12.2016 13.00 PAZAR BEŞİRİ İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
KOZLUK GENÇLİK- YEŞİLTEPESPOR 04.12.2016 13.00 PAZAR KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ-BAY
10.HAFTA
TEİAŞ GENÇLİK-TÜPRAŞSPOR 10.12.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK- GENÇLERBİRLİĞİ 10.12.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR- HASANKEYF DİCLE 10.12.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ- ÜNİVERSİTESPOR 11.12.2016 10.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR-19 MAYISSPOR 11.12.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
SAĞLIKSPOR- GÜNEŞSPOR 11.12.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
KOZLUK GENÇLİK-BAY
11.HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR- YEŞİLTEPESPOR 14.12.2016 10.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
HASANKEYF DİCLE- BIÇAKÇI KÖYÜ 14.12.2016 12.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
19 MAYISSPOR- KOZLUK GENÇLİK 14.12.2016 14.30 ÇARŞAMBA 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR- GERÇÜŞ BAĞLAR 15.12.2016 10.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ- TEİAŞ GENÇLİK 15.12.2016 12.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TÜPRAŞSPOR- SAĞLIKSPOR 15.12.2016 14.30 PERŞEMBE 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK-BAY
12.HAFTA
SAĞLIKSPOR- GENÇLERBİRLİĞİ 17.12.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GERÇÜŞ BAĞLAR- TÜPRAŞSPOR 17.12.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TEİAŞ GENÇLİK- AYDINKONAK 17.12.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
YEŞİLTEPESPOR- HASANKEYF DİCLE 18.12.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
BIÇAKÇI KÖYÜ- GÜNEŞSPOR 18.12.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
KOZLUK GENÇLİK- ÜNİVERSİTESPOR 18.12.2016 13.00 PAZAR KOZLUK İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
19 MAYISSPOR-BAY
13.HAFTA
HASANKEYF DİCLE- KOZLUK GENÇLİK 24.12.2016 10.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GENÇLERBİRLİĞİ- GERÇÜŞ BAĞLAR 24.12.2016 12.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
AYDINKONAK- SAĞLIKSPOR 24.12.2016 14.30 CUMARTESİ 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
ÜNİVERSİTESPOR-19 MAYISSPOR 25.12.2016 12.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
TÜPRAŞSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ 25.12.2016 14.30 PAZAR 19.MAYIS SENTETİK ÇİM 2.NOLU SAHA
GÜNEŞSPOR- YEŞİLTEPESPOR 25.12.2016 13.00 PAZAR BEŞİRİ İLÇE SENTETİK ÇİM SAHA
TEİAŞ GENÇLİK-BAY
14 - HAFTA
19 MAYISSPOR-HASANKEYF DİCLE
GERÇÜŞ BAĞLAR-AYDINKONAK
YEŞİLTEPESPOR-TÜPRAŞSPOR
SAĞLIKSPOR - TEİAŞ GENÇLİK
BIÇAKÇI KÖYÜ-GENÇLERBİRLİĞİ
KOZLUK GENÇLİK-GÜNEŞSPOR
ÜNİVERSİTESPOR-BAY
15- HAFTA
AYDINKONAK- BIÇAKÇI KÖYÜ
HASANKEYF DİCLE- ÜNİVERSİTESPOR
GÜNEŞSPOR-19 MAYISSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ- YEŞİLTEPESPOR
TÜPRAŞSPOR- KOZLUK GENÇLİK
TEİAŞ GENÇLİK- GERÇÜŞ BAĞLAR
SAĞLIKSPOR-BAY
16 - HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR-GÜNEŞSPOR
YEŞİLTEPESPOR- AYDINKONAK
BIÇAKÇI KÖYÜ- TEİAŞ GENÇLİK
19 MAYISSPOR- TÜPRAŞSPOR
GERÇÜŞ BAĞLAR- SAĞLIKSPOR
KOZLUK GENÇLİK- GENÇLERBİRLİĞİ
HASANKEYF DİCLE-BAY
17 - HAFTA
TÜPRAŞSPOR- ÜNİVERSİTESPOR
TEİAŞ GENÇLİK- YEŞİLTEPESPOR
AYDINKONAK- KOZLUK GENÇLİK
SAĞLIKSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ
GENÇLERBİRLİĞİ-19 MAYISSPOR
GÜNEŞSPOR- HASANKEYF DİCLE
GERÇÜŞ BAĞLAR-BAY
18 - HAFTA
BIÇAKÇI KÖYÜ- GERÇÜŞ BAĞLAR
ÜNİVERSİTESPOR- GENÇLERBİRLİĞİ
HASANKEYF DİCLE- TÜPRAŞSPOR
YEŞİLTEPESPOR- SAĞLIKSPOR
19 MAYISSPOR- AYDINKONAK
KOZLUK GENÇLİK- TEİAŞ GENÇLİK
GÜNEŞSPOR-BAY
19 - HAFTA
GENÇLERBİRLİĞİ- HASANKEYF DİCLE
GERÇÜŞ BAĞLAR- YEŞİLTEPESPOR
SAĞLIKSPOR- KOZLUK GENÇLİK
TÜPRAŞSPOR-GÜNEŞSPOR
TEİAŞ GENÇLİK-19 MAYISSPOR
AYDINKONAK- ÜNİVERSİTESPOR
BIÇAKÇI KÖYÜ-BAY
20 - HAFTA
YEŞİLTEPESPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ
HASANKEYF DİCLE-AYDINKONAK
19 MAYISSPOR-SAĞLIKSPOR
ÜNİVERSİTESPOR- TEİAŞ GENÇLİK
GÜNEŞSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
KOZLUK GENÇLİK- GERÇÜŞ BAĞLAR
TÜPRAŞSPOR-BAY
21 - HAFTA
TEİAŞ GENÇLİK- HASANKEYF DİCLE
GENÇLERBİRLİĞİ- TÜPRAŞSPOR
AYDINKONAK- GÜNEŞSPOR
GERÇÜŞ BAĞLAR-19 MAYISSPOR
BIÇAKÇI KÖYÜ- KOZLUK GENÇLİK
SAĞLIKSPOR-ÜNİVERSİTESPOR
YEŞİLTEPESPOR-BAY
22 - HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR- GERÇÜŞ BAĞLAR
HASANKEYF DİCLE- SAĞLIKSPOR
TÜPRAŞSPOR- AYDINKONAK
19 MAYISSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ
GÜNEŞSPOR- TEİAŞ GENÇLİK
KOZLUK GENÇLİK- YEŞİLTEPESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ-BAY
23 - HAFTA
TEİAŞ GENÇLİK-TÜPRAŞSPOR
AYDINKONAK- GENÇLERBİRLİĞİ
GERÇÜŞ BAĞLAR- HASANKEYF DİCLE
BIÇAKÇI KÖYÜ- ÜNİVERSİTESPOR
YEŞİLTEPESPOR-19 MAYISSPOR
SAĞLIKSPOR- GÜNEŞSPOR
KOZLUK GENÇLİK-BAY
24 - HAFTA
ÜNİVERSİTESPOR- YEŞİLTEPESPOR
HASANKEYF DİCLE- BIÇAKÇI KÖYÜ
19 MAYISSPOR- KOZLUK GENÇLİK
GÜNEŞSPOR- GERÇÜŞ BAĞLAR
GENÇLERBİRLİĞİ- TEİAŞ GENÇLİK
TÜPRAŞSPOR- SAĞLIKSPOR
AYDINKONAK-BAY
25 - HAFTA
SAĞLIKSPOR- GENÇLERBİRLİĞİ
GERÇÜŞ BAĞLAR- TÜPRAŞSPOR
TEİAŞ GENÇLİK- AYDINKONAK
YEŞİLTEPESPOR- HASANKEYF DİCLE
BIÇAKÇI KÖYÜ- GÜNEŞSPOR
KOZLUK GENÇLİK- ÜNİVERSİTESPOR
19 MAYISSPOR-BAY
26 - HAFTA
HASANKEYF DİCLE- KOZLUK GENÇLİK
GENÇLERBİRLİĞİ- GERÇÜŞ BAĞLAR
AYDINKONAK- SAĞLIKSPOR
ÜNİVERSİTESPOR-19 MAYISSPOR
TÜPRAŞSPOR- BIÇAKÇI KÖYÜ
GÜNEŞSPOR- YEŞİLTEPESPOR
TEİAŞ GENÇLİK-BAY